وبلاگ

14 روش جدید و عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2021

14 روش جدید و عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2021

1: از حلقه های اینستاگرام استفاده کنید

اگر در سال 2021 با Instagram Reels اشتراک گذاری نمی کنید ، ممکن است فرصت بزرگی را برای نام تجاری یا تجارت خود از دست بدهید!

Reels ، جدیدترین ویژگی ویدیویی اینستاگرام که در مرکز نوار پیمایش اصلی قرار دارد ، راهی برای ضبط کلیپ های ویدیویی 30 ثانیه ای تنظیم شده به موسیقی در اینستاگرام است.

قرقره اینستاگرام چیست؟

با انتخاب اینستاگرام برای قرار دادن Reels اینستاگرام در راس صفحات اینستاگرام ، فشار چشمگیری برای جستجوی کاربران و به اشتراک گذاری بیشتر Reels در سال 2021 وجود دارد.

حلقه ها را می توانید در زبانه جداگانه خود در مشخصات فردی اینستاگرام (و همچنین در صفحه Instagram Explore!) پیدا کنید.

چگونه در سال 2021 فالوور های بیشتری بدست بیاوریم

شبیه فیلم های TikTok ، Reels اینستاگرام این امکان را دارد که به طور جدی ویروسی شود . به جای اینکه کاربران فقط Reels را از حساب هایی که دنبال می کنند ببینند ، کاربران Reels را از همه حساب ها مشاهده می کنند. این یک بازی بزرگ تغییر دهنده است.

به اشتراک گذاشتن Reel خود با خوراک و Explore Page یک روش باورنکردنی برای افزایش دسترسی شما به مریدان است – و احتمالاً با این کار ویروسی می شوید!

روش های خلاقانه بسیاری وجود دارد که می توانید از Instagram Reels برای تجارت خود استفاده کنید! اگر برای شروع به برخی از inspo نیاز دارید ، 15 ایده Reels را اینجا ببینید.

و از آنجا که Reels یک ویژگی جدید است ، خوب است که در حالی که هنوز رقابت کم است ، روی باند واگن پرش کنید ، خصوصاً از آنجا که اینستاگرام در خوراک اصلی کاربران و صفحه کاوش اهمیت بیشتری به Reels می دهد.

چگونه می توان دنبال کنندگان اینستاگرام بیشتری کسب کرد

مطمئن نیستید از کجا با Instagram Reels شروع کنید ؟ یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن برای ایجاد اولین بسیار خود را نمایش مشخصات عمومی حلقه در این گام به گام توسط به گام مفید ویدئو :

شماره 2: نمایه خود را برای جستجو بهینه کنید

بهینه سازی نمایه خود برای جستجو ، هک اینستاگرامی است که برای افزایش فالوورهای شما بسیار کم استفاده می شود – و یکی از این موارد را باید قطعاً در سال 2021 امتحان کنید!

با اعلامیه اخیر اینستاگرام ، کاربران انگلیسی زبان در 6 کشور می توانند با استفاده از کلمات کلیدی اینستاگرام را جستجو کنند . این یک تغییر دهنده بازی بزرگ در برنامه است!

قبلاً ، اگر کاربران بدنبال تمرینات در خانه می گشتند ، هشتگ یا حساب هایی با عبارت “تمرین در خانه” در نام کاربری آنها پر می شد. اکنون ، پست هایی که دارای تمرینات در خانه هستند باید در جستجو نشان داده شوند ، حتی اگر این هشتگ در پست نباشد.

به گفته سخنگوی اینستاگرام از طریق The Verge ، “این تیم” تعدادی از عوامل “از جمله” نوع محتوا ، زیرنویس ها ، هنگام ارسال آن “و موارد دیگر را برای نمایش نتایج مرتبط در نظر می گیرد. همچنین از “یادگیری ماشینی” برای “یافتن بالاترین کیفیت محتوای مرتبط با شما” استفاده می کند. در حال حاضر ، فقط پست های شبکه نمایش داده می شوند. ”

اینستاگرام خاطرنشان می کند که جستجوی کلمات کلیدی محدود به موضوعات مورد علاقه عمومی و کلمات کلیدی است که در دستورالعمل های انجمن اینستاگرام وجود دارد.

با این تغییر ، بهینه سازی نام کاربری و بیوگرافی خود برای جستجو هنوز بیش از هر زمان دیگری مهم است.

الیز دارما ، متخصص اینستاگرام ، به هزاران سازنده ، فریلنسر و کارآفرین آموزش داده است که چگونه می توانند تجارت خود را در اینستاگرام رشد دهند. راه مورد علاقه او برای یافتن در جستجوی اینستاگرام با بهینه سازی نام کاربری و قسمت نام شماست !

و بهترین قسمت؟ کلماتی که در قسمت Name خود و Instagram bio وارد می کنید در واقع در Instagram قابل جستجو هستند – و این امر باعث می شود کلمه کلیدی اصلی در بیوگرافی شما باشد!

چگونه می توان اینستاگرام خود را به شرح زیر رشد داد

“بیشتر افراد نام کاربری را میخ می کنند ، اما قسمت Name آنها را بالاتر می برد. برای قسمت Name خود ، به این فکر کنید که طاقچه شما چیست ، در کدام صنعت فعالیت می کنید ، چه کسی را هدف قرار می دهید ، چه راه حلی ارائه می دهید و غیره. در صورت شک ، این اصطلاح را در نوار جستجو در Instagram قرار دهید و ببینید چه چیزی ظاهر می شود ، ” الیز

با تغییر قسمت Name خود به مورد مرتبط با مارک یا تجارت خود ، از بایو استفاده کنید. اگر کسی کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو کند ، این یک روش عالی برای بهبود شانس شما برای حضور در نتایج برتر است.

الیز اضافه می کند: “اگر نمایه های زیادی از این اصطلاح استفاده می کنند ، این یک نشانه عالی است – شما نمی خواهید از اصطلاحی استفاده کنید که شخص دیگری از آن استفاده نمی کند.

آیا برای پرورش موارد زیر آماده هستید؟ ما با متخصص اینستاگرام الیز دارما همکاری کردیم و یک کارگاه آموزشی رایگان اینستاگرام در مورد نحوه به دست آوردن 1000 فالوئر اول خود در اینستاگرام ایجاد کردیم:

شماره 3: یک سری IGTV ایجاد کنید

یکی از بهترین پیش بینی های ما برای سال 2020 این بود که IGTV به بخشی حیاتی از اینستاگرام تبدیل می شود – و به نظر نمی رسد به این زودی متوقف شود!

چگونه می توان از igtv برای رشد پیروان خود استفاده کرد

با قفل شدن COVID-19 ، تعداد بیشتری از کاربران شبکه های اجتماعی برای سرگرمی به اینستاگرام روی می آورند. و به لطف تب IGTV در پروفایل ها ، همسویی مخاطبان اینستاگرام با محتوای IGTV آسان است.

ایجاد یک مجموعه IGTV یک روش خلاقانه برای برقراری ارتباط با جامعه شما است و در عین حال شبکه گسترده تری برای دسترسی به مخاطبان جدید ایجاد می کند.

چگونه کانال اینستاگرام خود را رشد دهیم

اگر هنوز یک کانال IGTV ایجاد نکرده اید ، 2021 زمان خوبی برای ورود به بازی است. به این فکر کنید که مخاطبان شما به چه ویدئویی با فرم طولانی تر علاقه مند هستند و شروع به ایجاد محتوا در این زمینه می کنند!

بعلاوه ، محتوای ویدئو بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد – جذابیت بیشتر و نگاه به فیلم های شما می تواند دنبال کنندگان بیشتری داشته باشد.

تمام پست های اینستاگرامی خود را از قبل با برنامه ریزی و برنامه ریزی کنید! نماهای هفتگی یا ماهانه تقویم را انتخاب کنید تا تمام محتوای برنامه ریزی شده خود را مشاهده کنید.
شماره 4: فراگیرتر و متنوع تر باشید

داشتن یک حساب کاربری در دسترس ، فراگیر و متنوع اینستاگرام فقط کار درستی نیست ، بلکه راهی برای تقویت تعامل ، تعداد دنبال کنندگان و تقویت جامعه است.

روش های زیادی وجود دارد که می توانید یک حساب کاربری Instagram با دسترسی بیشتر و گسترده تر ایجاد کنید. شما فقط باید شروع کنید!

اولین و ساده ترین مرحله ای که می توانید بردارید شروع گنجاندن زیرنویس به محتوای ویدیوی اینستاگرام خود است.

85٪ از ویدئوها در فیس بوک بدون صدا تماشا می شوند ، بنابراین هضم محتوای شما بدون صوت بدون هیچ مشکلی است.

زیرنویس ها نه تنها برای افرادی که بدون صدا تماشا می کنند عالی هستند ، بلکه برای کسانی که مشکل شنوایی دارند نیز ضروری است.

زیرنویس استوری اینستاگرام

ICYMI : اینستاگرام زیرنویس های خودکار را به 16 زبان برای IGTV ارائه داده است. در اینجا درباره آن بیشتر بدانید .

در سال 2020 تغییر عمده ای در مارک ها و تأثیرگذاران ایجاد شد که از عدم تنوع در بازاریابی خود پاسخگو بودند. و ، در سال 2021 ، اهمیت تنوع از طریق پشت بام است.

با انتخاب عدم همکاری با سازندگان محتوای متنوع تر یا حمایت از اهداف اجتماعی ، مارک ها می توانند به طور جدی دسترسی به مخاطبان بیشتری را که به طور بالقوه می توانند از نام تجاری و محصولات خود پشتیبانی کنند ، از دست بدهند.

در حقیقت ، 74٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند که برندهای مورد علاقه خود در مورد موضوعات مهم موضع بگیرند. با این کار به انسانی سازی برند شما ، افزایش وفاداری به برند و در نتیجه پیروی شما کمک می کند!

از 4 خلاق سیاه در مورد اهمیت تنوع در بازاریابی تأثیرگذار در اینجا بشنوید .
شماره 5: با میکرو اینفلوئنسرها کار کنید

اگر می خواهید در سال 2021 مخاطبان جدیدی پیدا کنید ، کار با تأثیرگذاران کوچک یکی از بهترین راه ها است.

اگرچه چک های آبی و تعداد زیاد پیروان ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اما ممکن است این افراد تأثیرگذار بهترین انتخاب برای برند یا تجارت شما نباشند.

چگونه می توان اینستاگرام خود را به شرح زیر رشد داد

طبق مطالعه اخیر Makerly ، تأثیرگذاران میکرو – بین 10K تا 100K پیروان – بهترین ترکیب تعامل و دسترسی را ارائه می دهند.

ما از مدیر روابط عمومی و مدیر تأثیرگذاری بعداً کریسی آبرام در مورد مزایای کار با تأثیرگذاران خرد در سال 2021 پرسیدیم:

“همکاری با تأثیرگذاران خرد این امکان را دارد که مخاطب واقعاً درگیر را مورد استفاده قرار دهید بدون اینکه بخواهید برای جلب توجه او مبارزه کنید.”

از آنجا که اینفلوئنسرها در مقیاس کوچکتر کار می کنند ، تمایل دارند پست های اسپانسری کمتری داشته باشند و به دلیل علاقه یا طیف خاصی شناخته می شوند.

کریسی می گوید: “تأثیرگذاران خرد را به عنوان نام های خانگی در جامعه محلی خود در نظر بگیرید.”
شماره 6: محتوای قابل اشتراک گذاری معتبر ایجاد کنید

قدرت اصالت در اینستاگرام برای رشد پیروان شما بسیار زیاد است – و ما پیش بینی می کنیم که در سال 2021 حتی بیشتر شود.

یکی از بهترین راه ها برای دسترسی به گروه بزرگتری از افراد ایجاد محتوای قابل اشتراک گذاری معتبر است. در اینستاگرام ، محتوای به اشتراک گذاشته شده یکی از بهترین راه ها برای انتشار پیام شما است. کاربران می توانند پست های فید را در Instagram Stories خود یا از طریق پیام های مستقیم به اشتراک بگذارند.

این که آیا درمورد مبارزات داشتن یک کسب و کار صحبت می کنید ، یا روال گام به گام مراقبت از پوست ، هنگامی که با مخاطبان خود باز هستید ، پیروان شما آن را درک می کنند.

هنگامی که به دنبال کنندگان خود احساس می کنید دوست هستند ، ممکن است آنها یک احساس طبیعی برای به اشتراک گذاشتن محتوای شما با انجمن پیروان خود داشته باشند.

الگوریتم نمایش مشخصات عمومی تمایل دارد به نفع پست که دریافت مقدار زیادی از تعامل، تا زمانی که پست های خود را به اشتراک گذاشته، آن را به پست تا در فیدهای مردم دست انداز. و اگر پستی از تعامل کافی برخوردار باشد ، حتی ممکن است در صفحه کاوش قرار گیرد . سلام پیروان جدید!

کار ساده به اشتراک گذاری می تواند برای برند یا تجارت شما بسیار مفید باشد – بنابراین ارزش دارد که در ایجاد محتوای قابل اشتراک (معتبر) تلاش کنید.

نکته: وقت خود را برای فعال بودن در اینستاگرام اختصاص دهید! علاوه بر پاسخ به نظرات و DM ، تعامل با حساب هایی را که دنبال می کنید و حسابهایی که مخاطبان مشابه حسابهای شما دارند فراموش نکنید. احتمال زیادی وجود دارد که پیروان آنها شما را چک کنند!

چگونه اینستاگرام خود را با محتوای معتبر رشد دهیم

وقتی پستی را دیدید که واقعاً آن را دوست دارید ، در مورد آن نظر دهید! بعلاوه ، ممکن است نظر شما پین شود ، و صدها دنبال کننده جدید بالقوه آن را به راحتی مشاهده کنند.

درگیر شدن با حساب های دیگر همچنین به الگوریتم اینستاگرام اجازه می دهد تا شما را با “رابطه” ارتباط برقرار کند. این به حساب شما کمک می کند تا در پیشنهادات مرتبط و پیشنهادی حساب خود نشان داده شود.

چگونه اینستاگرام خود را در سال 2021 دنبال کنید

ICYMI: اینستاگرام راهنماهای اینستاگرام را منتشر کرد – روشی جدید برای کاربران برای به اشتراک گذاشتن و مصرف توصیه ها و نکات مفید در قالب هضم آسان.

راهنماهای اینستاگرام راهی عالی برای ایجاد محتوای آموزشی (و سرگرم کننده!) قابل اشتراک با پیروان خود در سال 2021 است.

فرصت های خلاقانه بی پایان است. می توانید راهنماهای ساخته شده از محصولات ، مکان ها یا پست ها را به اشتراک بگذارید. شما می توانید راهنمای هدیه ، راهنمای سفر ، الهام بخش ، داستان گویی ، مشاوره یا راهنمایی و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.

درباره ویژگی جدید اینستاگرام در اینجا بیشتر بیاموزید .
شماره 7: تبلیغ محتوای اینستاگرام در سایر سیستم عامل ها

اگر به دنبال روش های جدیدی برای پیروی از اینستاگرام خود هستید ، تبلیغ متقابل اینستاگرام خود در سیستم عامل های دیگر می تواند پاسخ شما باشد.

با رفتن به سال 2021 ، پیش بینی می کنیم TikTok و Pinterest دو بهترین روش برای رشد دنبال کردن Instagram شما در خارج از Instagram باشد.

با الگوریتم منحصر به فرد TikTok و افزایش مراجعه مراجعه کنندگان به Pinterest ، بسیاری از سازندگان و مارک ها از زمان پیوستن به TikTok و Pinterest ، توجه به اینستاگرام خود را افزایش داده اند.

در TikTok ، یکی از اولین کارهایی که می توانید برای اطمینان از ترافیک اینستاگرام انجام دهید ، اتصال حساب اینستاگرام به TikTok است.

روش های دیگری که می توانید پیروان خود را رشد دهید؟ یک TikTok بسازید و آنچه را در اینستاگرام ارائه می دهید نشان دهد ، محتوای اینستاگرام را اذیت کنید و از بیوگرافی TikTok خود استفاده کنید. با روش های بیشتر می توانید مخاطبان TikTok خود را به دنبال کنندگان اینستاگرام تبدیل کنید.

چگونه می توان از TikTok دنبال کنندگان بیشتری در اینستاگرام دریافت کرد

به همین ترتیب ، ادعای حساب اینستاگرام خود در Pinterest دارای مزایای بارگیری شده ای است. با ادعای حساب خود و پین کردن پست های اینستاگرام خود ، می توانید برای مدت طولانی بازدید و جذب محتوای اینستاگرام خود را بیشتر کنید!

اگر TikTok و Pinterest در استراتژی بازاریابی شما نیستند ، همیشه می توانید افراد را از طریق وب سایت ، خبرنامه ایمیل ، پادکست ، توییتر ، فیس بوک و یوتیوب به Instagram خود هدایت کنید!
شماره 8: نوشتن زیرنویس های طولانی تر

زیرنویس های طولانی در سال 2020 بزرگ بودند و در سال 2021 به جایی نخواهند رسید – به خصوص با جستجوی جدید کلمات کلیدی Instagram.

اینستاگرام قبلاً همه چیز در مورد تصاویر تجسمی بود – زیبایی منسجم ، عکاسی با کیفیت بالا و تصاویر با مارک ضروری است. اما اکنون ، مخاطبان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما ، نام تجاری و مأموریت شما هستند.

در واقع ، طبق تحقیقات اینفلوئنسر توسط Fohr ، متوسط ​​طول زیرنویس از سال 2016 بیش از دو برابر شده است.

و در سال 2021 ، خوراک های ما با طول زیرنویس متوسط ​​405 نویسه پر می شود – که میانگین آن 65-70 کلمه است!

گزارش بازاریابی اینفلوئنسر اینستاگرام: طول عنوان

اینفلوئنسرها برای اولین بار از این روند پرش کردند – زیرنویس های طولانی را در پست های خود به اشتراک گذاشتند تا بینش بیشتری نسبت به دنیای خود داشته باشند یا بینش خود را درباره وقایع فعلی به اشتراک بگذارند.

اما مارک ها نیز شروع به استفاده از این روند می کنند – به خصوص وقتی که می شود آگاهی را از عللی که برای آنها مهم است افزایش دهد.

وقتی از طریق پست های اینستاگرامی خود بیشتر با مخاطبان خود به اشتراک می گذارید ، جامعه قوی تر و بزرگتری ایجاد می کنید.

و از آنجا که اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد کلمات کلیدی خاصی مانند “دستور العمل های سالم” و “جواهرات طلا” را جستجو کنند ، شامل کلمات کلیدی در زیرنویس های طولانی تر ممکن است به شما کمک کند تا نگاه ارگانیک تری به محتوای خود داشته باشید.

شماره 9: در اینستاگرام به صورت زنده بروید

ویدیو آینده اینستاگرام است – و Instagram Live ممکن است یکی از بهترین روش ها برای استفاده از فیلم برای ایجاد نامزدی و دنبال کنندگان در سال 2021 باشد.

Instagram Live یک جریان ویدئویی کاملاً ویرایش نشده برای دنبال کنندگان شما برای هماهنگی و تعامل با آنها است – به این معنی که مخاطبان شما می توانند نظرات و س questionsال ها را در زمان واقعی ارسال کنند.

به ویژه با تغییر کار در خانه در سال 2020 ، تعداد زیادی از مارک ها در قطار Instagram Live جست و خیز کرده اند.

فیلم های زنده اینستاگرام

گزینه های محتوا برای Instagram Lives بی پایان هستند. شما می توانید میزبان نمایش های هفتگی ، بازی ها و مسابقات ، وبینارهای آنلاین ، آموزش ها و موارد دیگر باشید. و اکنون ، شما حتی می توانید محصولات خود را به نمایش بگذارید تا به فروش شما کمک کند.

ICYMI: اینستاگرام خرید خرید زنده اینستاگرام – روشی جدید برای مارک ها و سازندگان برای فروش محصولات در طول پخش زنده اینستاگرام. این به این معنی است که حساب های دارای دسترسی به Instagram Checkout می توانند محصولات Facebook Shop یا فروشگاه خود را برچسب گذاری کنند و اجازه دهند مخاطبان آنها درجا خرید کنند.

آماده امتحان Live Instagram هستید؟ راهنمای گام به گام ما برای مشاغل را اینجا بخوانید.
شماره 10: یک چالش یا بازی Viral Instagram ایجاد کنید

از #FliptheSwitch تا # BathtubChallenge ، 2020 سال چالش ها و بازی های شبکه های اجتماعی بود.

اینفلوئنسرها و مارک ها به قدرت چالش ها و بازی های ویروسی اینستاگرام ، به ویژه برای ایجاد آگاهی از نام تجاری و افزایش محبوبیت شما پی برده اند.

برای مثال بیلی استنورث ، بنیانگذار PLAY Digital را در نظر بگیرید. با الهام از hunterrae ، بیلی # BathtubChallenge را شروع کرد و پیروان خود را به لباس پوشیدن ، گرفتن یک عکس سلفی در وان تشویق کرد و 3 دوست را برچسب زد.

ناگهان ، پیروان او در حال ارسال و نشان کردن دوستان بودند ، و هشتگ به بیش از 2000 پست افزایش یافت!

روش دیگری برای افزایش دنبال کردن شما؟ خلاق باشید و بازی Instagram خود را میزبان خود کنید !

بیلی با مسابقات PLAY Pong – نسخه آنلاین تورنمنت آبجو پنگ – لحظه دوم اینستاگرام بسیار تعاملی را پرورش داد. این رویداد هفتگی که به میزبانی اینستاگرام زنده برگزار می شد ، در حمایت از صندوق امداد COVID-19 بود.

“در ابتدا ، من فکر می کردم که این فقط یک راه سرگرم کننده برای بازگرداندن هنگام قرنطینه کردن در خانه های ما است ، اما به سرعت به یک رویداد ویروسی تبدیل شد و حداکثر 100000 نفر برای تماشای آن آماده می شوند.”

در نظر بگیرید که بازی اینستاگرام خود را به یک سری مارک تجاری تبدیل کنید که متعهد آن هستید ماهانه ، دو بار در هفته یا حتی هفتگی انجام دهید.

و با بعداً ، می توانید با برنامه ریزی چالش ها و بازی های اینستاگرام خود ، زمان بیشتری را صرف تعامل با مخاطبان خود کنید.
شماره 11: هشتگ مارک دار ایجاد کنید

هشتگ های مارک دار اینستاگرام یک روش عالی برای کمک به گسترش تبلیغات در مورد کسب و کار شما ، یافتن محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) ، ایجاد یک انجمن و جذب پیروان جدید است.

هشتگ مارک دار هشتگی است که مخصوص تجارت شماست. این کار می تواند به سادگی نام شرکت ، عنوان یا نام یکی از محصولات ، رویدادها یا کمپین های شما باشد.

طبق گزارشی از Visual Objects ، یکی از بهترین راه ها برای مشاهده تعامل در هشتگ باند خود ایجاد انگیزه در مشتری است.

به عنوان مثال ، شرکت لباس ساقدوش عروس Birdy Grey مخاطبان خود را به استفاده از هشتگ #birdyinthewild تشویق می کند تا فرصتی برای نمایش در اینستاگرام و وب سایت خود داشته باشد.

چگونه می توان فالوورهای اینستاگرام خود را رشد داد

شما همچنین می توانید کاربران را تشویق کنید که از هشتگ مارک دار خود در پست های خود استفاده کنند تا فرصتی برای برنده شدن ، همانطور که بعداً با هشتگ LaterCon انجام داد .

بعلاوه ، همه پستهایی که از هشتگ مارک دار شما استفاده می کنند نیز دو برابر محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) هستند. و ، UGC می تواند به طور جدی به افزایش چشمگیر فروش شما و ایجاد وفاداری واقعی به برند کمک کند.

آماده شروع پیاده سازی UGC در استراتژی اینستاگرام خود هستید؟ بعدا شما را پوشش داده است.

شماره 12: میم هایی ایجاد کنید که در بین مخاطبان شما طنین انداز شوند

مارک ها به قدرت الگوی رفتاری هوشمندانه اینستاگرام پی برده اند ، به ویژه هنگامی که صحبت از ایجاد هویت برند ، علاقه به محصول و خرید فالوور بیشتر می شود.

در حقیقت ، الگوهای رفتاری به یکی از روشهای اصلی ارتباط آنلاین تبدیل شده است ، به طوری که 55٪ از افراد 13-35 ساله هر هفته آنها را ارسال می کنند.

بررسی کنید کهsmartsweets چگونه می های فرهنگ پاپ مارک دار را برای پر کردن خوراک اینستاگرام خود ایجاد می کند:

چگونه می توان فالوورهای اینستاگرام خود را رشد داد

در حالی که بسیاری از ما با دیدن یک meme بلافاصله آن را تشخیص می دهیم ، انجام تعریفی ناخوشایند است.

به معنای وسیع ممکن ، meme هر قطعه رسانه ای است که از اینترنت به فرد دیگر منتقل می شود. آنها معمولاً نوعی ارتباط فرهنگی دارند ، غالباً خنده دار یا زیرک هستند و معمولاً ترکیبی از متن و تصویر را به نمایش می گذارند (این می تواند یک عکس ، GIF یا حتی فیلم باشد).

به عنوان مثال بعداً برنامه فوق العاده محبوب Netflix را به نمایش امیلی در پاریس و تشویق طرفداران برای بیرون رفتن و رای دادن نگاه کنید.

برخی از مارک ها مانند girlboss و hellosunshine به لطف استفاده شوخ و بازیگوشانه آنها از الگوهای رفتاری در استراتژی اینستاگرام خود ، میلیون ها دنبال کننده اینستاگرام را به دست آورده اند.

چگونه می توان اینستاگرام خود را به شرح زیر رشد داد

هنوز می توان چالش هایی را هنگام ایجاد الگوهای رفتاری ایجاد کرد ، مانند ادغام الگوهای رفتاری در نمایه شما بدون اینکه زیبایی شناسی شما را به خطر بیندازد. اما روش هایی برای انجام آن وجود دارد. برنامه هایی مانند Canva و Over دارای چندین الگو هستند که ایجاد میم را برای شما آسان می کنند.
شماره 13: یک فیلتر سفارشی IG Stories ایجاد کنید

” واقعیت افزوده ” یا به اختصار AR ، ممکن است اصطلاحاتی مانند اصطلاحات فضایی به نظر برسد ، اما در Instagram به طرز بزرگی شروع می شود.

آنچه که به عنوان گوشهای توله سگ زیبا یا فیلترهای قلب در Stories Instagram آغاز شد ، اکنون به یک کتابخانه کامل از هزاران فیلتر تبدیل شده است که محتوای داستان های شما را سطح بالایی می کند.

چگونه می توان دنبال کنندگان اینستاگرام بیشتری کسب کرد

به غیر از محتوا و سازندگان AR در اینستاگرام که از Spark AR Studio فیس بوک برای ایجاد جلوه های دوربین ، درجه بندی رنگ و فیلترهای سرگرم کننده برای تغییر چهره استفاده کرده اند ، مارک های زیادی را نیز مشاهده کرده ایم که تحت تأثیر این روند هستند.

کریستین کالینگ ، مدیر رسانه های اجتماعی بعدا ، توضیح می دهد که چگونه بعداً فیلترهای AR برای ارتقا and و افزایش آگاهی از برند بعداً استفاده کرد:

“برای LaterCon ، ما 2 فیلتر AR ایجاد کردیم و آنها را با درخواست از مخاطبان خود برای دستیابی به جوایز از آنها استفاده کردیم. در روز LaterCon ، فیلتر AR ما بیش از 230،000 برداشت و بیش از 5600 عکس را دریافت کرد – که تعداد زیادی از پیروان بالقوه جدید را در معرض مارک ما قرار داد. ”

چگونه می توان اینستاگرام خود را به شرح زیر رشد داد

همچنین مارک های دیگری را نیز مشاهده کرده ایم که به این روند گرایش پیدا می کنند. فقط با یک پس زمینه ابر ساده ، summerfridays یک فیلتر سرگرم کننده ، بسیار قابل استفاده و با مارک تجاری برای پیروان خود ایجاد کرده است. این نام حتی به دلیل بهترین چهره فروش آنها ، Jet Lag نامگذاری شده است.

مزیت شماره یک داشتن فیلتر سفارشی Instagram Stories این است که وقتی شخصی از فیلتر شما استفاده می کند ، بینندگان وی می توانند ببینند چه کسی آن را در گوشه سمت راست بالای صفحه ایجاد کرده است.

از اینجا ، یک بیننده می تواند روی نام فیلتر یا سازنده آن ضربه بزند و خودش آن را امتحان کند.

فیلترهای instagram ar

این یک روش خلاقانه و ساده دل است که می توانید فیلتر خود را در مقابل چشمان جدید قرار دهید و دنبال کنندگان خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

آماده جهش AR هستید؟ ریک لوماس ، مدیر عامل و بنیانگذار SuperHi را تماشا کنید و در ایجاد اولین فیلتر AR خود شما را راهنمایی می کند!

شماره 14: با مارک های عالی همکاری کنید

قدرت یک همکاری یا یک کمپین بازاریابی مشترک برای تجارت شما بسیار زیاد است – به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین راه ها برای رشد طرفداران خود می شوید.

همکاری با مشاغل و مارک های همفکر ، نمایه شما را به مخاطبان جدید و درگیر معرفی می کند.

بنابراین هنگامی که یک کاربر اینستاگرام با یک تلاش بازاریابی مشترک ، پروفایل شما را کشف می کند ، اگر علایق مشابهی داشته باشد یا از نظر جمعیتی مناسب برند شما باشد ، دکمه دنبال کردن را می زند.

بعلاوه ، لازم نیست کمپین های بازاریابی مشترک پیچیده یا پرهزینه باشند! مهمتر اینکه با چه کسانی شریک هستید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که یک همکاری مشترک سودمند دارید که به نفع هر دو مخاطب شما خواهد بود.

ما با جس روحفوس ، بنیانگذار Collabosaurus ، ابزاری برای بازاریابی که مارک ها را برای همکاری و مشارکت هوشمندانه بهم متصل می کند ، به خاطر دیدگاه وی در مورد روندها گپ زدیم .

جس می گوید: “همکاری های برند به مارک می تواند فوق العاده قدرتمند باشد.”

“طبق تجربه ما ، یک مشارکت تجاری با برند می تواند میزان ارگانیک شما را بدون هیچ گونه هزینه پولی دو برابر کند. و قیمت آنها تا 25 برابر کمتر از تبلیغات دیجیتال است! ”

تصاحب ، بخشش ، مسابقه یا همکاری محتوایی اینستاگرام همگی روش های خارق العاده ای هستند که تجارت شما می تواند به سرعت و با صرفه اقتصادی به مخاطبان جدید برسد.

رشد حساب اینستاگرام خود اغلب می تواند یک چالش به نظر برسد ، اما اگر از روش ها و استراتژی های مناسب پیروی کنید ، قطعاً می توانید در سال 2021 فالوورهای بیشتری در اینستاگرام بدست آورید!

به یاد داشته باشید که این ترکیبی از محتوای خلاقانه ، هدف قرار دادن مخاطبان مناسب و ارتقا تجارت شما به روش صحیح است. برخی از این نکات را در سال 2021 امتحان کنید و ببینید حساب شما چه مقدار می تواند رشد کند

 

منبع : https://later.com/blog/get-more-instagram-followers/

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *